



10 560 ₴
Стіл з комодом практичне рішення для дитячих кімнат.
Практично та стильно, багато простору, місткі 6 шухляд.
Матеріал: ЛДСП
Колір: Антрацит
Габаритні розміри:
Доступні для замовлення інші кольори
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 200 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Висота комода | 75 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |