






7 900 ₴
Стіл письмовий Бен Ultra – ідеальне робоче місце для всіх, хто цінує якість, функціональність та дизайн. Завдяки простору для зберігання та висувній скриньці в ньому достатньо місця для всіх важливих документів та робочого приладдя.
Функціональний дизайн та зручна висота дозволяють комфортно працювати як в офісі, так і вдома. Письмовий стіл Бен Ultra можна ідеально адаптувати до індивідуальних потреб та вимог. Інвестуйте в стіл Бен Ultra і створіть робочий простір, в якому ви почуватиметеся комфортно та продуктивно!
Знаки якості:

Характеристики:
Матеріал : ЛДСП
Колір: Білий /Дуб Сонома
Напрямні: телескопічні
Габаритні розміри:
Деталі:
Товщина плити 18 мм
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Велика робоча поверхня де достатньо місця для миші, клавіатури та додаткових аксесуарів.
Оригінальний дизайн
Шухляда та дві відкриті полички дозволяють розмістити безліч канцелярських аксесуарів
Шухляда на телескопічних направляючих
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1450 мм |
| Глибина | 750 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |