Подарунок



7 500 ₴
Стіл ігровий Джонні UNIVERSAL - ідеальний компаньйон для всіх любителів ігор, які шукають стильне та функціональне робоче місце. Будь то комп'ютерний стіл, стіл для ПК або офісний стіл — цей сучасний стіл пропонує достатньо місця для зберігання всіх важливих аксесуарів завдяки відкритим і закритим місцям для зберігання.
Вбудована полиця для системного блоку та підставка для монітора чудово доповнюють технічне оснащення. Але ігровий стіл Джонні не тільки функціональний, а й візуально привабливий, він приносить ковток свіжого повітря в кожну кімнату. Чи то ретро-дизайн, чи модний індустріальний вигляд – цей ігровий стіл вражає своїм сучасним стилем і радує кожного геймера.
Ігровий стіл Джонні – це більше, ніж просто предмет меблів. Він є серцем будь-якої ігрової установки та дає кожному геймеру відчуття, що він знаходиться у потрібному місці.
Опис товару:
РОЗМІРИ:
МАТЕРІАЛ: Стіл для ПК виготовлений із простої у догляді ЛДСП завтовшки 18мм
Кольори: Дуб Тахо з чорною кромкою
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової Пошти
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1230 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Стіл ігровий Джонні UNIVERSAL Дуб Тахо з чорною кромкою»