-10%







8 800 ₴
7 900 ₴
Усе, що потрібно захопленим геймерам для улюбленого хобі, має своє місце на цьому ігровому столі Маршал MODERN з освітленням і місцем для зберігання.
Ваш системний блок до ПК можна зберігати в найбільшому з відкритих відділень , і тому він знаходиться під рукою. Стелажі можна оснастити різноманітним обладнанням, яке має бути під рукою в разі потреби.
Клапан кабельний ввід у верхній частині приховує вид на практичний кабельний вихід, якщо ви хочете зберігати щось поза увагою
Два монітори можуть легко стояти поруч на підвищеній полиці, щоб створити найкращі умови для ігор.
Цей сучасний ігровий стіл з підсвічуванням і місцем для зберігання вражає як функціональністю, так і сучасним дизайном. Давай грати!




ЗНАКИ ЯКОСТІ:
Гарантія: 5 років від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Доставка Нова Пошта на відділення або за адресою
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Особливості | Підсвічування |
| Форма стільниці | фігурна |
| Тип меблів | комп'ютерний стіл |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1200 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 860 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Підставки під СD | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 1200 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Письмовий стіл Маршал MODERN Чорний Захід Меблі»