



7 300 ₴
Воллі - сучасна та стильна модель ліжка власного виробництва. Ідеально підходить для усіх вікових категорій. Завдяки оновленому дизайну гармонійно впишеться у Вашу кімнату.
Модель оснащенна трьома висувними ящиками, які послужать допоможуть розмістити ще більше речей або іграшок.
Тип напрямних для ящиків - кулькові телескопічні посилені gtv (Польща)
Матеріал виготовлення ЛДСП egger (Австрія) без домішок токсичних та шкідливих речовин, тому ідеально підійде для дітей.
Торці проклеєні крайкою mag (Польща)0,6 мм, з використанням клею henkel
Доставка по всій Україні у розібраному вигляді (ящики зібрані) комплектується фурнітурою та усім необхідним для самостійного монтажу
Замовити можна у других кольорах та розмірах
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
| Основа спального місця | ДСП |
| Матрац | Немає |
| Тип ліжка | одноярусне ліжко |
| Викотний стіл | Немає |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Стіл | Немає |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Наявність ніші для білизни | Да |
| Наявність шухляди | Да |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Глибина дитячого ліжка | 85 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Довжина дитячого ліжка | 205 см |