



8 400 ₴
Кенді - ідеальне функціональне ліжко. Ящики на колесах можна використовувати як корисне місце для зберігання постільної білизни та іграшок. Диван-ліжко виготовлений із якісного екологічного ЛДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 205 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Викотний стіл | Ні |