


6 670 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити тумбу під телевізор онлайн вигідно без переплат. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні тумби під телевізор персонально для Вас. Безкоштовна консультація
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимальна діагональ телевізора | 100 дюйм |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Кремовий, Дуб Гірський, Алюміній, Сірий, Венге магія |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1350 мм |
| Глибина тумби | 300 мм |
| Висота тумби | 350 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Ніжки | пластик |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |