






6 320 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський, Дуб сонома, Білий, Алюміній |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Ширина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 1200 мм |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Глибина стелажу | 350 мм |