




7 480 ₴
Доставка по всій Україні.
Комод поставляється в зібраному виді в надійній упаковці.
Вам не потрібно тратити гроші та час на складання.
Оплата при отриманні без переплат тільки після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 73 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові, Телескопічні (кулькові) |