






7 130 ₴
Доставка по всій Україні.
Комод поставляється в зібраному виді в надійній упаковці.
Вам не потрібно тратити гроші та час на складання.
Оплата при отриманні без переплат тільки після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 90 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |