





9 290 ₴
Доставка по всій Україні.
Комод поставляється в зібраному виді в надійній упаковці.
Вам не потрібно тратити гроші та час на складання.
Оплата при отриманні без переплат тільки після огляду меблів.
Авансовий платіж на доставку.
Робимо індивідуально по розмірам замовника.
Великий вибір кольорів та фурнітури.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Ніжки | ЛДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 85 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Роликові |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |