




8 280 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити комод онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні моделі шаф персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 100 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Ні |
| Обладнання напрямних довідниками | Ні |