





19 110 ₴
МЕГА великий комод для зберігання Мальта в кольорі Дуб Клондайк
Фурнітура Австрія Blum
Ціли 6 містких, плавнозакриваючих шухляд. Мрія перфекціоніста., а глибина дозволить розмістити на столешні вазочку, і рамочку, і арома палички... і навіть телевізор.
Замовляйте прямо зараз .
Доставка по всі Україні
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 140 см |
| Глибина комода | 50 см |
| Висота комода | 74 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Повне висування скриньки | Так |
| Оснащення направляючих доводчиками | Так |
| Плавне закривання дверцят | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повне висування ящика | Так |
| Обладнання напрямних довідниками | Так |