



8 380 ₴
Книжковий стелаж для бібліотеки - КOLLIBRI адаптується до простору, потреб і бюджету. Гладкі поверхні та закруглені кути надають відчуття якості, а книжкову шафу можна персоналізувати за допомогою вставок та ящиків.
Книжкову шафу можна використовувати як перегородку, щоб створити кімнату в кімнаті, насолоджуючись при цьому великою кількістю місця для зберігання.
Простий дизайн з чіткими лініями робить стелаж універсальним предметом меблів, який легко використовувати як вдома так і для публічних бібліотек.
Полиці ідеально вписуються в корпус, створюючи міцний і однорідний вигляд.
Характеристики:
Гарантія:
36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка : Нова Пошта, транспортом нашої компанії (з погодженням)
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання. Також на вайбер додатково надсилаємо відеоінструкцію складання.
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Жовтогарячий |
| Тип | Стеллаж |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Ширина стелажу | 900 мм |
| Висота стелажа | 2100 мм |
| Глибина стелажу | 500 мм |
| Форма стелажу | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Кількість зовнішніх полиць | 7 шт |