



2 070 ₴/комплект
Полиця настінна Геометрія. Поличка виконана в сучасному дизайні і чудово підійде для розташування книг, декоративних прикрас та кімнатних рослин. Розміри :
Матеріал: ламіноване ДСП , 1 варіант - колір основи дуб венге , полички дуб венге світлий; 2 варіант - колір основи - Дуб Сонома , полички- біла .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 560 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |