

1 100 ₴
Навісна Поличка Лондон.
Розміри :
Матеріал : ДСП ламіноване Венге Темний, Білий
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт. |
| Кількість внутрішніх полиць | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб молочний, Вільха гірська темна, Ясень Шимо світлий, Горіх лісовий, Венге, Кремовий, Дуб сонома, Бежевий, Білий, Алюміній, Сірий, Яблуня локарно темна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 200 мм |
| Висота стелажа | 270 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 600 мм |
| Глибина полиці | 200 мм |
| Висота полиці | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 5 кг |
| Вага | 2 кг |