




2 010 ₴
Поличка Ялинка для книг. Функціональна поличка для зберігання книг.
Легко взяти і покласти книгу, відсутні гострі кути, мобільна та практична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Кількість ярусів (полиць) | 5 |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 900 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |