




4 020 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Дуб сонома |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Ширина стелажу | 300 мм |
| Висота стелажа | 1700 мм |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Кількість зовнішніх полиць | 6 шт |