


2 930 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультаці
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжкова полиця |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Кремовий, Дуб сонома, Білий, Алюміній, Сірий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 300 мм |
| Глибина полиці | 260 мм |
| Висота полиці | 1100 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |