






5 690 ₴
РОЗПРОДАЖ
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні меблі персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 10 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1000 мм |
| Глибина стелажу | 250 мм |
| Висота стелажа | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 25 кг |
| Вага | 35 кг |