





3 390 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ : 096 300 3388 (VIBER)
Купити поличку онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 900 мм |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Висота стелажа | 900 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Ширина (довжина) полиці | 900 мм |
| Глибина полиці | 200 мм |
| Висота полиці | 900 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |