





3 340 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стеллаж онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні меблів персонально для Вас . Безкоштовна консультація.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній, Білий, Дуб венге, Дуб сонома, Кремовий, Сірий |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина стелажу | 350 мм |
| Висота стелажа | 1250 мм |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Глибина стелажу | 280 мм |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт |