






6 320 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стелаж онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами Замовника. Великий вибір матеріалів та моделей
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні полички персонально для Вас . Безкоштовна консультація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Захід Меблі |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній, Білий, Венге, Дуб Гірський |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Тандембокси |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Форма фасаду | прямий |
| Ширина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 1200 мм |
| Тип мебели | книжковий стелаж |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Вага | 35 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Кількість зовнішніх полиць | 3 шт |