






2 990 ₴
ДОСТАВКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Купити стелаж онлайн вигідно без переплат. Доставка по всій Україні. Працюємо індивідуально за розмірами замовника. Великий вибір матеріалів та моделей.
Оплата при отриманні або мінімальний аванс на доставку.
*Робимо ексклюзивні неповторні стелажі персонально для Вас. Безкоштовна консультація.
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Дуб венге, Дуб сонома, Дуб артезіан, Білий, Алюміній |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Максимально допустиме навантаження | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип мебели | рама |
| Глибина стійки | 250 мм |
| Висота стійки | 1800 мм |
| Ширина стійки | 750 мм |