





5 700 ₴
Матеріал:
Колір:
Розміри:
Умови доставки: розібраний
Доступна зміна кольору за бажанням!!!| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 610 мм |
| Глибина стелажу | 221 мм |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |