




4 370 ₴
Матеріал:
Колір:
Розміри:
Умови доставки: розібраний
Доступна зміна кольору за бажанням!!!| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри стелажу | |
| Ширина стелажа | 600 мм |
| Глибина стелажу | 240 мм |
| Висота стелажа | 1300 мм |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Антрацит |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Тип мебели | книжковий стелаж |