


12 500 ₴
Стіл для засідань «Інтелект» поєднує функціональність і сучасний дизайн. Завдяки своїм розмірам, а саме 2400 мм, за столом можуть комфортно розміститися до 4 співробітників.
Тут достатньо простору для дискусій, консультацій, планування та розгляду справ. Окрім того, стіл є дуже практичним завдяки простій конструкції. Стіл для засідань «Інтелект» є ідеальним засобом представлення інформації для зовнішньої аудиторії та чудово підходить для ділових зустрічей, роботи приймальних комісій та екзаменаційних кабінетів.
Висота столу становить 750 мм, що забезпечує зручність використання з усіма стандартними кріслами.
Герб блакитного кольору входить до комплекту!
Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Білий |
| Крайка | Біла |
| Ширина | 2400 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 750 мм |
Детали:
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2400 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |