


10 900 ₴
Стол для заседаний Интеллект совмещает функциональность и дизайн. Благодаря своим размерам, а именно 2100 мм разместиться до 3 сотрудников.
Здесь много места для дискуссий, консультаций, планирования и рассмотрения дела. Кроме того, он очень практичен благодаря своей простой конструкции. Стол для заседаний Интеллект является идеальным средством представления информации для внешнего мира, идеально подходит для деловых встреч, для приемных комиссий, экзаменационных кабинетов. Высота стола составляет 750 мм, поэтому очень удобна для всех стандартных кресел.
Герб черного цвета входит в комплект!
ЗНАКИ КАЧЕСТВА:

Характеристики:
| Материал | ЛДСП |
| Цвет | Бук |
| Кромка | Бук |
| Ширина | 2100 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Высота | 750 мм |
Детали:
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання без передоплати!!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Наявність надбудови | Ні |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Колір | Бук |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип меблів | стіл для переговорів |
| Регулювання висоти | Ні |
| Товщина | 18 мм |
| Вбудований стелаж | Ні |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2100 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди для клавіатури | Ні |
| Вбудований стелаж | Ні |