



6 740 ₴
Леон - модель яка завоювала позицію найбільш популярного ліжка як для дорослих так і для підлітків та дітей. Обираючи це ліжко Ви отримуєте все що потрібно для комфортного користування.
Характеристики : м"яка спинка з якісного зносостійкого велюру, два вмістких ящика з посиленим дном та залізними колесками blum (Австрія) навантаження на одну шухлядку більше 35 кг!!!
Матеріали виготовлення - ЛДСП egger без домішок шкідливих та токсичних речовин, що ідеально підходить для дітей
Перед відправкою ліжко проходить контрольну збірку та контроль якості
Доставляється по всій Україні у розібраному вигляді укомплектоване фурнітурою та усім необхідним для самостійної збірки
Є можливість зміни кольору та розміру
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 80х200 |
| Колір (відтінок) меблів | Алюміній |
| Колір | Сірий |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |