



8 400 ₴
Кенді - втілення краси та комфорту,яксна та функціональна модель ліжка, яке чудово впишеться у Ваш інтер"єр. Класичний варіант ліжка з просторим спальним місцем та додатковим місцем для зберігання речей.
Ліжко має сертифікати якості ДСТУ ISO 9001 / 2015 ДСТУ ISO 14001 /2015
Тип напрямних для ящиків - кулькові телескопічні та посилені GTV (Польща)
Матеріал виготовлення ЛДСП egger (Австрія) без домішок токсичних та шкідливих речовин, тому ідеально підходить для дітей.
Торці проклнєні крайкою яка невідірветься під час експлуатації.
Доставляється по всій Україні у розібраному вигляді (ящики зібрані)
Комплектується фурнітурою та усім необхідним для самостійного монтажу
Можливе виконання у другому кольорі та розмірі
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ДСП ламінована |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Максимальне навантаження на спальне місце | 100 кг |
| Наявність висувного ящика | Так |
| Наявність ніши для білизни | Так |
| Розмір спального місця | 120х200 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стать | Для дівчаток |
| Дно ліжечка | ЛДСП |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 205 см |
| Глибина дитячого ліжка | 95 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 90 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Висота спального місця | 45 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Стіл | Ні |
| Викатний стіл | Ні |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Так |
| Наявність ніші для білизни | Так |
| Викотний стіл | Ні |