






3 400 ₴
Ліжко дитяче Софійка - це практичне функціональне ліжко принесе неймовірний затишок та насолоду від сну.
Ліжко, виготовлене з високоякісного ЛДСП, абсолютно стійке і безпечне, тому нічого не може статися, навіть коли дитина непосида і дуже активна . Краї та передня частина ліжка закруглені для захисту від травм. Це ліжко органічно впишеться в будь-який інтер'єр дитячої кімнати і створить спокійну, розслаблюючу атмосферу.Низька висота ліжка дозволяє вашій дитині самостійно вставати з ліжка, забезпечуючи незалежність та зводячи до мінімуму ризик травм.
ЗНАКИ ЯКОСТІ:

Характеристики:
| Матеріал | ЛДСП |
| Колір | Дуб Сонома |
| Довжина | 1440 мм |
| Ширина | 640 |
| Висота била в верхній частині | 620 мм |
| Висота била в нижній частині | 580 мм |
| Висота по царгах без матраса | 300 мм |
Деталі:
Стіл виготовлений із якісних матеріалів ЛДСП класу E1 (це перший клас, з найменшим показником вмісту формальдегіду). Вважається безпечною для здоров’я, і саме з таких плит повинні вироблятися меблі для дитячих кімнат.
Низька висота ліжка дозволяє вашій дитині самостійно вставати з ліжка і залазити на ліжко
Бічні поручні завищені на рівні подушки для додаткової безпеки.
Підходить для дітей з раннього віку
Міцна та стабільна конструкція
Гарантія: 36 місяців від виробника
Доставка та складання:
Доставка на відділення Нової пошти або до будинку
Умови доставки: розібраний
Інструкція зі збирання: в комплект входить легка, зрозуміла інструкція збирання.
Розрахунок після отримання !!!
Інструкція по догляду:
Якщо меблі забруднилися, то не слід прибирати бруд абразивними засобами (не є винятком і поліроль або віск для меблів). Для цих цілей слід використовувати звичайний мильний розчин, після чого меблі слід протерти звичайною сухою ганчіркою. А вже потім можна і відполірувати поверхню. Перед тим, як застосовувати той чи інший засіб для миття меблів, уважно читайте інструкцію, там має бути вказано: підходить для ДСП.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид ліжка | одноярусне ліжко |
| Кількість спальних місць | 1 |
| Матеріал виготовлення каркаса | ламінована ДСП |
| Матеріал виготовлення фасаду | ДСП ламінована |
| Підстава спального місця | ДСП |
| Наявність висувного ящика | Ні |
| Наявність ніши для білизни | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Габаритні розміри дитячого ліжка | |
| Довжина дитячого ліжка | 144 см |
| Глибина дитячого ліжка | 64 см |
| Загальна висота дитячого ліжка | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність шухляди | Ні |
| Наявність ніші для білизни | Ні |