



7 560 ₴
У комплект входять два стелажі. Є можливість розділити та купити одну одиницю товару. Можна змінити колір та розмір!
Завдяки Стелажу Тедді для зберігання, все необхідне завжди буде під рукою. Шляхетний та простий дизайн легко поєднується з різними стилями меблів. Розкладіть свої улюблені речі на відкритих полицях і сховайте предмети, які потрібно заховати в закриті секції.
ДЕТАЛІ:
Багато відкритих та закритих полиць пропонує вам багато місця та місця для зберігання ваших улюблених книг, іграшок та інших дрібниць
Багатофункціональний стелаж підійде як для дитячих, вітальні, спальні, кабінету, коридору.
Виготовлена з високоякісної ЛДСП плити товщиною 18 мм, дуже стійка.
Щоб стелаж не перекинувся, її можна міцно прикріпити до стіни за допомогою захисту від перекидання.
Просте та швидке складання
РОЗМІРИ:
Стелаж Максі 1
ширина 800 мм
висота 1600 мм
глибина 300 мм
Стелаж Міні 2
ширина 400 мм
висота 1000 мм
глибина 300 мм
МАТЕРІАЛ:
Стіл виготовлений з якісного, легкого у догляді ЛДСП завтовшки 18 мм.
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ :
Стелаж 1, стелаж 2, інструкція зі збирання, монтажний матеріал
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота стелажа | 1600 мм |
| Глибина стелажу | 300 мм |
| Декоративні елементи | ламінована ДСП |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Полки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Форма стелажу | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Ширина стелажу | 800 мм |