





14 890 ₴
Стиль та практичність в одному виробі
Стіл-комод Софія створений для тих, хто цінує зручність, красу та функціональність. Він гармонійно поєднує робочу зону, місткий комод і закриту тумбу, що робить його універсальним варіантом для будь-якої кімнати.
Завдяки сучасному дизайну без ручок, фасади виглядають акуратно та стильно, а меблі легко вписуються як у мінімалістичний інтер’єр, так і в класичний стиль.
Конструкція та наповнення
Таке поєднання дозволяє використовувати меблі одночасно як робочий стіл, туалетний столик або навіть ігрову станцію.
Переваги
Кому підійде
Гарантія та доставка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Стан | Новий |
| Кількість висувних ящиків | 6 шт. |
| Наявність надбудови | Ні |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тумба в комплекті | Стаціонарна |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Габаритные размеры стола | |
| Глибина | 450 мм |
| Довжина | 2400 мм |
| Висота | 750 мм |
| Размеры столешницы | |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Глибина стільниці | 450 мм |
| Довжина стільниці | 2400 мм |
| Висота від підлоги | 750 мм |
| Материал изготовления | |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |