


11 400 ₴
Стиль та міцність
Сучасний конференц-стіл у стилі лофт зі стільницею товщиною 36 мм. Масивна, груба стільниця підкреслює надійність та солідність, а елегантний дизайн створює стильну атмосферу у будь-якому офісі.
Дизайн ніжок та конструкція
Металеві опори виконані у V-подібній формі, пофарбовані у чорний матовий колір, виготовлені з високоякісного профілю 50×20 мм, товщиною 1,5 мм. Така конструкція гарантує максимальну стійкість та довговічність, а відкритий лофт-дизайн надає сучасності та легкості простору.
Призначення та використання
Ідеально підходить для:
Переваги
Гарантія та доставка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для переговорів |
| Колір | Антрацит |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 2000 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 770 мм |
| Розміри стільниці | |
| Довжина стільниці | 2000 мм |
| Глибина стільниці | 600 мм |
| Висота від підлоги | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |