Подарунок







8 000 ₴
Функціональність
Конструкція та матеріали
Переваги
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Захід Меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип столу | прямий |
| Призначення | Для стаціонарного комп'ютера або ноутбука |
| Тумба в комплекті | мобільний і стаціонарний |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | Стаціонарна |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина | 1100 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Висота | 770 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Товщина стільниці | 36 мм |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Полки | ламінована ДСП |
| Довжина: | 1100 |
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комп’ютерний стіл Торонто New Захід Меблі Чорний»

870 ₴
Чашка Кратос